מזל טוב! החלטתם לחדש ולרענן את הבית, אין ספק שזוהי החלטה חכמה. אך לעיתים, עלולה להיות יקרה מן הצפוי וכרוכה גם בקושי שהשיפוץ מביא איתו.

כשמדובר בעיצוב חדרי ילדים, לא מעט הורים חורגים מהתקציב הראשוני שקבעו לעצמם היות וישנו מגוון פתרונות אדיר ומבלבל לעיצוב חדר הילדים. אך לא כולם יודעים שישנה דרך הרבה יותר קלה ואיכותית. דרך שתעצב את חדר הילדים באופן יוקרתי בתוצאות לא פחותות משיפוץ נרחב ובעלות שלא תצטרך לגרום לכם לחריגה מהתקציב.

מדבקות קיר עננים

מדבקות קיר לחדר ילדים – פיתרון עיצובי מושלם

עיצוב באמצעות מדבקות קיר לחדר ילדים היא שיטה מקורית וקלאסית. מדובר בפתרון מושלם בעל עמידות, איכות, עלות שאינה גבוהה והכי חשוב, הן יפות ומעניקות אווירה אחרת לחדר.

ניתן לעצב את חדרי הילדים באמצעות מדבקות קיר כוכבים שיעניקו תחושה קסומה של שמיים. מדבקות קיר כוכבים לחדר ילדים מאד פופולריות מתאימות ומעצימות את אווירת השינה אליה הילדים נכנסים באמצעותן. כמו קסם, מהרגע שתכבו את האור, והכוכבים ידלקו, תוכלו להתחיל את תהליך טקס השינה הנעים שכולל בתוכו סיפור מרגיע, אור כוכבים, וחלומות מתוקים. מדבקות קיר כוכבים לבנים או בנות הן מדבקות עם דבק איכותי המחזיק לאורך זמן רב, והמדבקות מעניקות אושר ואווירה נעימה לתושבי הבית בכלל, ולחדר הילדים בפרט.

עיצוב קירות חדרי ילדים – מי היה מאמין שהפיתרון ממש מעל ראשכם?

כשמדובר במדבקות קיר, ישנם המון יתרונות. ראשית, אין שום צורך בשבירת קירות או הדבקה מסובכת של טפטים, לצורך עיצוב הבית. אתם יוצרים את יצירת האומנות ולכן העלות אינה גבוהה מדי, והכי חשוב, לכם שליטה מלאה על העיצוב ובמידה ותרצו לשנות או להחליף, זאת לא תהיה בעיה.

המדבקות הן איכותיות, ניתן להסירן בקלות והן אינן מותירות סימן על הקיר. תחלופת העיצוב תוכל להשתנות, או להישאר קבועה, על סמך החלטתכם. וכל מה שאתם תצטרכו לעשות זה ליהנות מהעיצוב החדש שרכשתם, עד שתרצו לשנות מחדש את השגרה.

עד אז, כדאי שתישארו מעודכנים לגבי טיפים נוספים לעיצוב הבית בקלות.