בין אם אתם חובבי אומנות ובין אם לא, לבטח כשאתם מביטים בציור אתם מבינים שמדובר בעולם שלם שיש בו תרבות עשירה משלו. ואם מעולם לא נכנסתם לעולם הזה, זה בדיוק הרגע לנסות ולצעוד לתוכו ולהתפעל. להתפעל בעיקר מהעובדה שגם העולם הזה יכול להתקדם טכנולוגית, ולהראות בתוכו היסטוריה, תרבויות שונות. ולהישאר בו בזמן איכותי כל כך, היסטורי ומסקרן. וחדשני, עכשווי ומודרני.

אמנות היא דבר המוערך במיליוני שקלים. אנחנו כבר לא מדברים על האומנות העתיקה, אלא רק על אומנים גדולי מוניטין וכישרון שהיינו רק יכולים לנסות ולחלום להבין מה עובר להם בראש כשהם מניחים את המכחול על משטח הציור. ולכן, התחום הזה הפך להיות אצילי ומוערך מאד בחברה הגבוהה.

מאז ומתמיד ציור היה תחום מוערך, אצילי ומרגש באומנות. היכולת לתאר בצורה גרפית על גבי משטח זה או אחר בעזרת צבע, או בעיפרון את העולם מדמיון, או ממבט מציאותי היא יכולת מופלאה שהופכת את העולם לטוב יותר. האשליות של אור, תנועה, נפח, ועומק בציור המבטאים רגשות, דעות והשקפות עולם הם כישרון שיכול להתפרש על מגוון של תחומים ורבדים.

 

תעודת לידה מעוצבת באיור ריאליסטי

ציור דיגיטלי היפר ריאליסטי

ציור הוא צורה קלאסית ואמנותית המתעדת אלפי שנים של התרבות האנושית בחלוקה לקטגוריות שונות ויכולת לאפשר לנו לגלות את ההיסטוריה, ליהנות מההווה וישנם גם כאלו שאומרים, גם לחזות את העתיד.

בכל העולם ובכל תרבות אנושית אפשרית ישנו תיעוד של אומנות בציור המותאמת לתקופה ולסגנון. והיא מושפעת כמובן מהדת, מהחברה, מהחומרים הקיימים נכון לאותה התקופה ועם החדשנות והתקדמות העולם גם בתחום הזה. סגנונות האומנות והציור השתנו עם השנים בהתאם להיסטוריה, וההתפתחות של עולם האומנות מתחדש גם ברמה של כלי העבודה, טכנולוגיות שונות, ואף יכולות שימור.

 

איורים דיגיטליים – מהם ואיך הם נכנסו אל תוך עולם האומנות?

איור דיגיטלי הוא תחום אומנות נרחב הכולל ציור אומנותי באמצעיים דיגיטליים. מחשב, משטח ציור, תוכנות תלת מימד, ועוד פרמטרים טכניים שיכולים להביא אותנו לאיור אומנותי דיגיטלי מפעים. הוא נכנס לקטגורייה החדשנית בותר של עולם האומנות והציור, ונחשב לאומנות ברמה גבוהה, מוערכת ומעניינת.

עם השנים גם הפך למתנה מבוקשת בקרב כל הגילאים האפשריים.

כשאנחנו מבצעים איור דיגיטלי אנחנו משקיעים הרבה מאד דיוק ומחשבה בפרטים הקטנים, זאת על מנת שנוכל להגיע לתמונה הכי קרובה למציאות. איור קווי דורש השלמה של פרטים ויצירתיות מהותית כשאנחנו מעבירים את עיקר התמונה באופן אבסטרקטי כי יש רצון להגיע אל תמונה שהיא בעצם הכי קרובה למציאות, אך לא תמונה ריאליסטית מדי.

איור משפחה דיגיטלי

איורים דיגיטליים קווים

ציור משפחתי טיפופ

איך האיור הדיגיטלי מתבצע?

באיור הדיגיטלי אנו משתמשים בעט גרפי ובמשטח דיגיטלי ומאיירים עם תוכנת פוטושופ. זוהי טכניקה שבה אנחנו משתמשים לזמן רב. עם הזמן האיור הדיגיטלי הפך הרבה יותר מתחביב, אלא ממש כמקצוע. ויש לו ביקוש כמתנות מקוריות לאהובים, למשפחה, ולחברים והוא למעשה כוכב המסיבה. כאשר מדובר באירועים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, לידה, או אפילו סתם אם מתחשק לכם לפנק את האהובים לכם. כל מי שקיבל, ויקבל את המתנה הזאת לא יוכל להישאר אדיש לאומנות אמיתית באמצעות טכנולוגיה חדשנית.

תהליך ההכנה של איור היפר ריאליסטי 

 

איזה מתנות אפשר ליצור באמצעות איור דיגיטלי?

מגוון המתנות שאפשר ליצור באמצעות ציוד דיגיטלי הן מגוונות מאד החל מדיוקנים אישיים לאנשים מבוגרים, ועד לתמונות אומנותיות לצעירים. המתנה הפופולרית ביותר היא תעודת לידה מעוצבת באיור אישי.

תעודת לידה באיור אישי היא ממש כפי שהיא נשמעת, תעודת לידה מדהימה ומיוחדת עם פרטי התינוק או התינוקת כולל השם, תאריך הלידה והמשקל. לתעודה מוסיפים איור דיגיטלי מדהים. את התמונה מן הסתם אתם בוחרים, וגם אם יש טקסט נוסף שתרצו להוסיף, תוכלו לעשות זאת.

אתם שולחים לנו את כל מה שאתם מעוניינים שיהיה בתעודת הלידה, אנחנו מאיירים ושולחים אליכם באהבה עד הבית. המחירים משתלמים, ומתאיים לכל כיס. החל מ-219 ₪ בלבד כולל המסגרת, וישנן גם מסגרות פרימיום בהתאמות אישיות ובעלות נוספת.

 

איור דיגיטלי מחיר

מתנה נוספת היא איור בהזמנה אישית. במחירים נוחים לכל כיס (החל מ-199 ש”ח) אנו נאייר אתכם (ניתן לבחור בין 3 סגנונות שונים) נדפיס, נארוז ונשלח עד אליכם!

איך מזמינים? פשוט מאוד! נכנסים לכאן, בוחרים את סוג האיור שתרצו, מספר הדמויות באיור, גודל וצבע המסגרת. לאחר מכן מעלים את התמונה אותה אתם רוצים שנאייר (ניתן להוסיף גם משפט התחתית האיור הדיגיטלי.

מה עלי לעשות אם אני לא יודע באיזה תמונה לבחור או איזה משפט להתאים לתחתית התמונה? לא צריך להסתבך! ניתן להזמין את האיור גם ללא צירוף תמונה או משפט, מיד לאחר ההזמנה נציגה מטעמנו תיצור עמכם קשר ותעזור לכם להתאים את התמונה והמשפט המושלמים.

 

איור דיגיטלי בהזמנה אישית

אהבתם את הרעיון? חושבים על ציור דיגיטלי למתחילים או למתקדמים? הירשמו כבר עכשיו לקורס איור דיגיטלי. השאירו לנו פרטים, ונשמח לחזור אליכם בהקדם.