מי מאיתנו לא היה רוצה חדר שינה מושלם?
כזה שאפשר להתעורר בו מלאי אנרגיה וחיוך, אחרי שינה טובה. כזה שאפשר להירגע בו, בין אם בכל ערב או שבת בבוקר על ספר טוב, כזה שמזין אותנו בחפצים וצבעים שעושים לנו טוב וכזה שאפשר לנוח בו כדי לטעון את המצברים.

זה לא סוד שמרכיב עיקרי באיכות חיים ובריאות הוא שינה בדגש על זמן וסביבה תומכת בחדר השינה. לכן אנו ממליצים להקדיש מחשבה מרובה לסביבת חדר השינה, ולכן חשוב גם להשקיע בה.

במידה ואתם נמנים על אותם אנשים שלא ישנים טוב בלילה, זוהי לא גזירת גורל. ניתן בהחלט לשפר את איכות החיים שלכם בכמה מדדים ורמות, החל מאיך למקם עצמים בחדר השינה על מנת שיהיה מזמין ומרגיע, דרך המלצות ממה כדאי להימנע ועד לבחירת בדים וצבעים מתאימים .

איך לעצב את חדר השינה


עיצוב חדר שינה לשעות שינה איכותיות – ישר ולעניין

חדר השינה שלכם הוא מבצרכם, וככזה, עליו להיות מעוצב באופן ייחודי שיזמין אתכם אפילו שלא במודע לשינה איכותית בכל שעה נתונה. הנה כמה טיפים לעיצוב חדרי שינה מיוחדים שיהיה לכם כיף לישון בהם:

מיקום – למיקום משמעות רבה. מקמו את המיטה מול הדלת, זהו כלל בסיסי בתורת הפאנג שוואי שמציין שמיקום המיטה בזווית מתאימה לדלת מעניק שקט לשינה טובה וחשוב עבור עיצוב חדר שינה מודרני ונעים.

מה שרואים מכאן חשוב – לנוף יש חשיבות רבה לרוגע בחדר השינה. כך שאם ישנו חלון מול המיטה, זה נפלא. אם אין, דאגו ליצור נוף דרך מדבקות קיר איכותיות וייחודיות ודרך טפטים ותמונות. 

עיצוב נכון ומרגיע בקירות  אם באמצעות איורים מקוריים וייחודיים דרך מדבקות קיר אשר יכולות לעצב חלקים גדולים יותר ועד לתמונות המסמלות עבורכם רגע מיוחד, יש לעשות בחירה מושכלת בצבעים ניטרליים ובהתייחס לפרופורציית גודל העצמים במרחב.

ללא מראות –קרות מעוררות ומבטלות את החמימות הנעימה של חדר השינה על פי הפנג שוואי. לכן, רצוי שיהיו מוסתרות בתוך הארון, או בחדר הארונות.

חושך – לאור יש אפקט מאד משמעותי להתעוררות שלנו, גם אם אתם מצהירים שאתם תמיד יכולים להירדם באור.

9 טיפים מומלצים לעיצוב חדר השינה

ללא אורות כחולים – יש לבטל אורות כחולים ובכלל מסכים, לפחות 3 שעות לפני שינה, שכן הם מתעתעים את המערכות הביולוגיות שלנו שעדיין אור יום בחוץ וזה לא זמן שינה. 

ללא מדפים מעל המיטה – מדף הוא יפה, אך מדפים יוצרים עומס, לא תורמים לרוגע שלכם ומעבירים סטרס. נקו את הראש, ואת מה שמעליו. 

שקט! כי זה חשוב – רעשי רקע מיותרים הופכים את השינה ללא רגועה. ואם אנחנו כבר מדברים על כך, גם הטלפונים הסלולריים, הטאבלטים ושאר המסכים. הוציאו אותם מחדר השינה.

טקסטיל מפנק – זה מדהים שאתם משקיעים במזרן שאתם קונים, כעת, השקיעו גם במצעים רכים ומפנקים, וכריות מחבקות, ותשנו כמו תינוקות.

כסטודיו וכבית ישראלי, אשר בוחר צבעים ועיצובים מקוריים בהתאמה מושלמת לחיי היום יום שלנו. מזמינים אתכם להסתכל לקבל השראה ולהשקיע בעצמכם.