הגיע הרגע שבו אתם מביטים על קירות הבית שלכם ומרגישים צורך בשינוי. אנחנו כל כך מבינים את זה. כולם זקוקים לשינוי זה או אחר בבית. הצורך לעצב את הבית מגיע בדרך כלל לפני חגים, או בתקופת הקיץ שבה קל יותר לבצע שיפוץ.

החשש הגדול מעיצוב הבית הוא השקעה כספית, אך בלי יכולת לדעת מה תהיה התוצאה ובכך גם חשש לבזבוז משאבים וזמן. עיצוב יכול להיות שיפוץ מאסיבי, ויכול להיות גם שינוי של תמונות, צבעים וריהוט.

תמיד אפשר לגשת אל מעצבים פרטיים, אדריכלים, ומעצבי פנים ולבקש ייעוץ. יחד עם זאת, מדובר בסשן לא זול כלל שגם לרוב לוקח יותר זמן מהזמן שחשבתם עליו לשיפוץ הבית.

עיצוב הבית – אפשר גם אחרת

אנחנו נמצאים בעידן שבו רוב הפתרונות הדיגיטליים הפכו לנו את החיים לקלים הרבה יותר. בעידן של היום התהליך הפך להיות הרבה יותר פשוט ממה שבעבר. לא מעט בעלי בתים מעצבים את בתיהם בשיטת ‘עשה זאת בעצמך’ ללא הזמנת אדריכלים ומעצבי פנים.

כך למשל תוכנה לעיצוב הבית תפסה את מקומה אצל לא מעט בתי אב שדרכה הם יכולים לקבל הדמייה על איך יראה הבית שלהם בעיצוב זה או אחר. בנוסף, ניתן גם ‘לשחק’ עם העיצוב של הבית בתוכנה עם מותגים מפורסמים מכל העולם וממש להתאים את העיצוב לרצונות ולצרכים שלכם.

תוכנה לעיצוב בתים היא אכן הפיתרון הטוב ביותר. בין אם מדובר בסוג של תוכנה לעיצוב הבית אונליין שהיא בתשלום ובין אם תוכנה חינמית לעיצוב הבית, התוצאה תהיה מספקת ומהרגע שיהיה מולכם את העיצוב האידיאלי, תוכלו להתחיל לתכנן את הרשומות המתאימות.

באמצעות התוכנות הייחודיות הללו תוכלו לתכנן את הסלון, את האמבטיות, את חדר השינה, ואפילו את קירות הבית ואת הגגות ו/או המרפסות. הן מאפשרות להגיע לרזולוציות מדויקות מאד, והן ידידותיות למשתמש.

איור דיגיטלי בהנחה

4 תוכנות חינמיות לעיצוב הבית – כי לא צריך לשבור חסכונות כדי להתחדש

Sweet Home 3D

היא תוכנה המאפשרת עיצוב פנים תלת מימדי ללא צורך בשירותי מעצב פרטי. באמצעות התוכנה תוכלו לשרטט חדרים, ואפילו להתאים הגדרות צבעים בהתאם לצרכים האישיים שלכם. כמו כן תוכלו להתאים קירות, רצפות ותקרות באמצעות גרירה של הפונקציות יחד עם מודלים תלת מימדיים של ריהוט. היתרון העיקרי בתוכנה זו היא היכולת ליצור ריאליזם באמצעות תלת מימד ולייצא תכנית בפורמט אנימציה וירטואלית.

 עם הורדת התוכנה תתבקשו להתקינה באמצעות אשף ההתקנה, ולאחר מכן לאשר את הסכם התוכנה.

Sweet Home 3D תוכנה לעיצוב הבית 1

 

HomeByMe

התוכנה המופלאה הזאת לעיצוב הבית, מאפשרת לעצב את הבית בתלת מימד באופן קל ואינטואטיבי וליצור ויז’ואל בתלת מימד ולקבל גם אינדיקציה לאיך שהבית יראה גם כאשר הוא מרוהט, תוך הקפדה אישית על סגנון העיצוב שלכם. עם התוכנה תוכלו לשרטט במהירות ובאופן פשוט בשימוש באוואטר כדי לעבור מ’חדר’ ל’חדר’ ולייבא את התכניות שלכם תוך הוספת הדלתות והחלונות, הרצפות והמדרגות.

HomeByMe תוכנה לעיצוב הבית
HomeByMe תוכנה לעיצוב הבית 2

יש לכם שאלות נוספות בנושא עיצוב פנים? השאירו פרטים ונשמח לסייע.

Homestyler

ההום סטיילר היא תוכנה שהיא קהילה בפני עצמה ומאפשרת לכם ליהנות מעיצוב תלת מימד של הבית כאשר היא מבוססת על סגנונות ‘ידועים מראש’ של עיצובי בתים ועל ערכות צבעים. בנוסף, לאפליקציה יש גם קהילה משלה המשיקה תחרויות עיצוב פנימיות בין המשתמשים.

האפליקציה מאפשרת לכם לצלם תמונה של החדר שאותו אתם רוצים לעצב, להציב ריהוט ואיבזור שנמצאים בקטלגו של האפליקציה ולקבל תמונה כללית על העיצוב שלכם. האיבזור והריהוט בקטלוג הם תלת ממדיים, ותוכלו ‘לשחק’ איתם ולסדר אותם כראות עיניכם. תכונת ההAR הומסטיילר מאפשרת לכם גם לסרוק את החלל סביבכם ולעצב גם אותו כראות עיניכם.

התוכנה קלה לשימוש ומהירה, ובכך מאפשרת עיצוב נוח ונגיש.

 

Room Planner

ה’רום פלאנר’ היא תוכנה שמסייעת לכם למדוד את חלל החדרים, ולצור תכניות דו ממדיות ותלת ממדיות שיתנו לכם אינדיקציה לגבי איך לעצב את חדרי הבית בפרט, ואת קירות הבית בכלל. תוכלו לצור הדמייה מקצועית ולקבל השראה מעיצובים מתוכננים מראש, ועם מותגים מפורסמים מכל העולם. 

בנוסף, לאפליקציה יש קורס מקוון חינם, ופרסום לעיצובים הכי יפים ברשתות החברתיות שלה. לתוכנה גם יש בלוג שדרכו אפשר להתעדכן על חידושים שונים ועדכוני גרסאות ועיצובים.

Room Planner 2 תוכנה לעיצוב הבית
Room Planner תוכנה לעיצוב הבית

מעוניינים להרחיב את הידע שלכם ביצירת הדמיית פנים בצורה מהירה ומקצועית על התוכנה המובילה בשוק?

להרשמה לקורס דיגיטלי מעמיק על תוכנות 3DSMAX + VRAY