יש רגעים שאנחנו ממש חולמים על הסיטואציה שבה הלוואי והיינו יכולים לצלם עם העיניים. הסיטואציה הזאת אינה מקושרת אך ורק דווקא לצלמים מקצועיים, או לחובבי צילום מתחילים. אלא לכל אחד ואחת מאיתנו שהיה רוצה להנציח רגעים.

העידן הדיגיטלי הביא איתו לא מעט אתגרים. גם אם לצורך העניין, היינו רוצים להנציח את הרגעים במצמוץ עיניים. היינו רוצים לערוך את התמונות כדי להביא אותן כמה שיותר קרוב להעברת התחושה. או כדי להפוך אותן לאקט האומנותי שלנו.

אולי אנחנו לא יכולים לצלם עם העיניים אבל אנחנו בהחלט קרובים לשם עם העידן הדיגיטלי שהביא אותנו לטכנולוגיה הכי חדשנית.

איור דיגיטלי בהנחה

אפליקציה לעריכת תמונות גוף

עידן הסמארטפון הפך להיות כל כך מרכזי, שאנחנו לא מבינים עד כמה אנחנו לא יכולים בלעדיו. הטלפונים הפכו להיות כלי עבודה, ואם ממציא הטלפון היה בחיים, הוא היה בהלם בעצמו ממה שהפך הטלפון להיות.

כיום לכל טלפון חכם יש אופציה להתקין אפליקציה לעריכת תמונות שתהפוך את הטלפון שלו לסטודיו בוטיק. ובכלל, כיום ישנם טלפונים עם מצלמות שלא נופלות מהמצלמות המקצועיות, אך בקטן, וכאשר הן לא כבדות וניידות איתנו לכל מקום.

 

אפליקציה לעריכת תמונות בחינם

לא מדובר באפליקציות שעכשיו אתם צריכים לקנות או להוציא הוצאות מיותרות. כל אפליקציה חינמית לעריכת תמונות פותחת בפניכם עולם שלם של עיצוב. תוכלו לעצב גוף, לעצב פנים, לטשטש, לבצע חיתוכים, להבהיר, להכהות, וגם להפוך את התמונות ללגמרי אומנותיות. ובסוף, גם להוסיף את שמכם בחתימת מים. מה צריך יותר?

אם חלמתם לפתוח סטודיו נייד, אפליקציה לעריכת תמונות בחינם בהחלט הולכת לסייע לכם לעשות את הצעד הזה. וגם אם לא התכוונתם, זה מה שבעצם קורה בפועל כשאתם עורכים תמונות מכל מקום, ובכל רגע, בקלי קלות.

ארבע האפליקציות המומלצות ביותר לעריכת תמונות

 

LightRoom

כל מי שעוסק בגרפיקה, צילום ועריכת תמונות מכיר את תכנת הלייטרום של אדוב הקלאסית. הגרסה הקלה יותר שיצאה עבור המובייל מאפשרת להעלות תמונות ולערוך אותן דרך הטלפון. חדשנות עברו הלייטרום הקלאסי.

בלייטרום מובייל יש אופציה לסדר את התמונות בתיקיות, כלי עריכה של חידוד, שינוי צבע, הורדה של ‘ערפל’, אפקט גלו, חיתוכים שונים ועוד אפקטים מרגשים שכל צלם יאהב. בנוסף תוכלו לצפות בתמונה שהיתה לפני, ואחרי, במגע אחד ללא חזרה לאחור.

יכול להיות שתרגישו שהיא קצת יותר מדי קשה לכם, או אולי מקצוענית, אבל לאט לאט תלמדו אותה. ותגלו שהאפליקציה הזאת היא עולם ומלואו של אהבה לגרפיקה ולצילום.

מעוניינים לשדרג את יכולות עריכת התמונות לרמה מקצועית ב LightRoom 4 ?

להרשמה לקורס דיגיטלי על תוכנת LightRoom 4. אין צורך בידע קודם על התוכנה.

SnapSeed

הסנאפסיד היא אפליקציה איכותית לעריכת תמונות ובעלת פיצ’רים שהופכים את הטלפון הנייד שלכם לסטודיו גרפי מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. את התמונה תוכלו לערוך באמצעות הוספת התמונה בקלות אל התוכנה, ובחירת קוביית העריכה המתאימה. בין אם תיקון, חיתוך, הפיכה לשחור לבן או שינוי גריד. יש בה מעל 30 כלים לעריכה.

היתרון: היא מהירה, מקצועית, איכותית, ובעלת פיצ’רים שאין כמעט באף אפליקציה אחרת.

החסרון: אין לה אופציה לביצוע ריטוש או תיקון על סמך בחירת איזור, היא בוחרת לבדה ומרטשת לשטחים גדולים בלבד.

אפליקצייה לעריכת תמונות SnapSeed

After Light

אפליקציית אפטרלייט היא אפליקציה פשוטה, בעלת כלים מדהימים לעריכה מושלמת. יש בה מעל 59 פילטרים מובנים, 66 טקסטורות ואפקטים שונים של אור. בתוכנה יש מרקמים טבעיים המשולבים עם כלי החיתוך והמסגרות. כל אלו, מותאמים אל הגדלים של התמונה וכך הופכים כל תמונה ליצירת אומנות מדהימה!

אפליקצייה לעריכת תמונות After Light

 

Vsco

כמו כל אפליקציה לצילום איכותית המחשיבה את עצמה, גם Vsco היא אפליקציה עשירה בכלים מיוחדים לעריכה. מדובר בתהליך צילום פשוט שכולל הגדרות בודדות. מצב המבזק, פעיל, אוטומטי או ללא. אפיון התמונה, הגדרת מסגרת השטח לצילום. וגם הגדרה ידנית לפוקוס ונקודות למיקוד.

בהחלט מדובר באפליקציה שהיא לא למתחילים בלבד, אלא גם למקצוענים שרוצים לא לסחוב עליהם מצלמה כבדה מדי אלא ליהנות מאפליקציה שתבצע להם עריכה מקצועית ותעניק להם סטודיו גרפיקה נייד.

אפליקצייה לעריכת תמונות Vsco