פרחים מיובשים באנר

פרחים יבשים – עולם חדש של עיצוב

אחת ההנאות הגדולות ביותר שלנו היא לתת ליצירתיות דרור. בין אם זה אומר בנושאים כמו עיצוב הבית, ובין אם זה אומר בנושאים אחרים כמובן. אבל כשמדובר בעיצוב הבית כולנו, כולל כולם יכולים לעצב את הבית גם אם אנחנו פחות יודעים לעשות את זה בפועל.

פריטים לעיצוב הבית או המשרד קיימים בכל מקום וכמעט בכל חנות עיצוב. היתרון הגדול של הטכנולוגיה הנוכחית היא שאפשר לבחור ולהזמין גם באונליין פריטי עיצוב כמו פרחים יבשים לקישוט למשל. או גם פריטים אחרים לעיצוב וקישוט הבית.

פרחים מיובשים – פסטורליות בבית שלכם, לכל השנה

אחד הטרנדים החמים ביותר לעיצוב הבית יחד עם הצמחים הירוקים והרעננים הם עיצוב עם פרחים יבשים צבעוניים. לא אחת יוצא לנו לראות גם באירועים, וגם בבתים זר פרחים מיובשים שמעצב באופן מושלם את הבית. בין אם אלו ענפי לבנדר ריחניים או פרחי גינה וורדים. הפרחים הללו לא צורכים מים, טיפוח כלשהו או אחזקה מסוימת. יש להם עמידות לזמן רב ואפשר לסדר אותם באגרטל מיוחד, לתלות אותם, או להפוך אותם לתמונה אומנותית ממוסגרת.

הם מוסיפים צבעוניות, שיק, ריחות טובים, ואווירה נעימה ומרגשת לכל מקום שבו הם נמצאים. פרחים מיובשים הם בעצם פרחים אמיתיים, המיובשים בתהליך טבעי.

תוכלו לרכוש זר פרחים מיובשים או גם יחד עם אגרטל מתאים ולהתאים את הצבעים והצורות. פרחים יבשים מעוצבים הם אלמנט מדהים גם לעיצוב המשרד, לא רק לעיצוב הבית. ויש להם יתרון אחד מאד משמעותי. הם צבעוניים, אין להם פג תוקף, ובכך הם גם כל השנה מרעננים ומעניקים אווירה נעימה ופסטורלית.

מתאימים גם כמתנה עיצובית, ולא רק לעיצוב עצמי

פרחים מיובשים הם לא רק עבורנו, אלא גם מתאימים כמתנה עיצובית. לא אחת כשאנחנו מוזמנים להתארח, או מחפשים מתנה מקורית לחברים שעוברים דירה אנחנו תוהים מה נקנה. זר פרחים יבשים בארגרטל מעוצב, או אפילו פרחים מיובשים ממוסגרים בתוך מסגרת של תמונה יפה יכולים להתאים.

לדוגמאות ומוצרים נוספים בקרו בעמוד האינסטגרם או הפייסבוק שלנו.