אחת הסיטואציות שכולנו הכי רוצים להיות מקוריים בה, היא הענקת מתנה. אנחנו שוברים את הראש אינספור פעמים על איך להיות הכי מקוריים כשאנחנו מעניקים מתנה ליקרים לנו. גם בעניין הזה, העידן הדיגיטלי ללא ספק בא לקראתנו ובקלות.

העידן הדיגיטלי מביא איתו לא רק פתרונות נהדרים למגוון של סיטואציות או עניין. אלא גם פותר לא מעט דילמות שקשורות למתנות ייחודיות.

כך למשל נכנס הטרנד הפיכת תמונה לציור ולמעשה, גם הפך להיות הרבה יותר מהיר ונגיש כיום. כיום, כבר לא צריך ללכת ולחפש את המאיירים שיושבים על הטיילת באילת כדי להפוך תמונה לציור ייחודי. מה שהיה פעם פחות נגיש, היום קיים באופן קצת יותר נוח.

 

איך להפוך תמונה לציור במספר קליקים בלבד – 3 אפליקציות מומלצות

כל מי ששייך לדור הקודם שמכיר המרת תמונה לציור רק דרך איור ידני, יהיה מופתע לדעת שהיום הדבר מתאפשר גם בצורה דיגיטלית ובאופן מאד קל. איך? איגדנו עבורכם שלוש אפליקציות  מומלצות וחינמיות שיהפכו אתכם לאומנים תוך כמה דקות.

 

Prisma

פריזמה היא אפליקציה שיוצרת לכם פילטרים דרך ממשק חכם המעבד את התמונה, ומתאים לה באופן אוטומטי את הפילטר שהכי מחמיא לה. פריזמה הושקה כבר ב2016 ומאז גורפת אחריה מליוני משתמשים.

אין מורכבות רבה מבחינת התפעול. להורדת התוכנה נכנסים אל חנות האפליקציות במכשיר שלכם בין אם אתם משתמשי אנדרואיד ובין אם אתם משתמשי אייפון, התקינו את האפליקציה באופן רגיל כמו כל אפליקציה.

ברמת התפעול, אתם מעלים תמונה, בוחרים פילטר, והאפליקציה כבר מתאימה את עצמה אליכם. אתם יכולים גם לבחור פילטרים אחרים אם מוצאים חן בעיניכם. היתרון? הפכת לאומן תוך כמה שניות. החיסרון? אין הרבה מרחב פעולה.

היא מהירה, היא מעניינת, והיא עונה על הצרכים אם אינכם מעוניינים ביותר מדי מרחב פעולה.

אפליקציה שהופכת תמונה לציור Prisma 2

Photo Sketch Maker

פוטו סקצ’ מייקר היא אפליקציה שהופכת תמונה לציור מדהים דרך המצלמה. לא חייב להעלות תמונה מוכנה, אלא אפשר לצלם ולהעלות אותה ישר לאפליקציה. המרת תמונה לציור או לשרטוט מעולם לא היתה קלה יותר. כל מה שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות ולהעלות תמונה. התמונה תהפוך לציור, או שרטוט שחור לבן או צבעוני ותישמר בקבצי PNG, JPG או JPEG.

היתרון כמו בכל האפליקציות הללו הוא המהירות שבה אתם הופכים לאומנים ללא שום צורך ללמוד אומנות. החיסרון, אין הרבה מרחב יצירתיות. חיסרון נוסף, האפליקציה קיימת למשתמשי אנדרואיד בלבד.

הפיכת תמונה לציור באמצעות אפליקציית Photo Sketch Maker

Pencil Photo Sketch

אפליקציה זו ממירה תמונות לרישומים בקלות, והופכת את התמונות שלכם לרישום ידני בעיפרון או בצבעים. הממשק של האפליקציה הוא פשוט ביותר. לאחר הורדת האפליקציה מחנויות האפליקציה עליכם לצלם תמונה או להעלות תמונה מהגלרייה. לבחור אפקט לפי מה שאתם אוהבים, עפרון, רישום, צללית או צבעוני, לשמור את התמונה ואחר כך גם תוכלו לשתף אותה ברשתות החברתיות.  כאמור, החיסרון הוא חוסר מרחב פעולה ביצירתיות. היתרון הוא להפוך לאומנים תוך כמה שניות, ובחינם.

אפליקציה שהופכת תמונה לציור Pencil Photo Sketch

אומנות בצד, טכנולוגיה בצד

יחד עם זאת, חשוב לציין. כל אפליקציה שהופכת תמונה לציור בחינם היא נחמדה, אין ספק. אך היא לא באמת מחליפה אומנות אמיתית.

כשאנחנו חושבים על מתנה מקורית לרוב אנחנו חושבים על הפיכה של תמונה לציור, יצירת דיוקן אישי ליקרים לנו. או לאיש או האישה שאנחנו אוהבים ומעוניינים להעניק להם תמונה איכותית. יצירת של דיוקן כזה עם טאצ’ אומנותי אמיתי יכולה לקרות רק כשאנחנו ניגשים אל אנשי מקצוע אמיתיים.

צייר אמיתי ידע להוציא מהאדם בתמונה את האופי ולשקף אותו גם בתוך הציור עצמו, להעניק לו את האלמנטים האומנותיים שלו ולתת לו מתנה מקורית ויחידה מסוגה בעולם, המותאמת באופן אישי רק לו.

כל אפליקציה יכולה להפוך תמונה לאיור, אבל צייר אמיתי, ידע להפוך את האדם שבתמונה ליצירת אומנות אמיתית.

אנחנו מזמינים אתכם להעניק במתנה איור בהזמנה אישית, אומנותי אמיתי ליקרים שלכם, בהזמנה אישית, ובמחירים משתלמים.

לפרטים נוספים פנו כבר עכשיו.

ציור משפחתי טיפופ

הפיכת מספר תמונות (בתמונה זו חיברנו 10 תמונות שונות) לציור משפחתי מושלם! לחצו כאן למעבר להסבר על תהליך יצירת הציור המשפחתי.