מד גובה לחדר הילדים – תוספת מושלמת לחדר

עיצוב חדר הילדים היא אחת מהפעולות היותר כיפית של הורים, וכשהילדים גדלים, גם של הילדים. אך כאשר הילדים עוד קטנטנים וממש נולדו, יש בנו את היכולת לעצב את החדר מהעיניים שלנו.

צבעים רכים, צבעי קירות או אולי טפטים. כורסאות נוחות שנוכל לשבת ולהקריא לילדים סיפור וכמובן, מיטות מתאימות או עריסות. כך או כך, אנחנו בעצם אחראיים על האווירה שאנחנו יוצרים בחדר הילדים.

עיצוב חדר הילדים מתבטא גם במוצרים וגם בריהוט שקשור להתפתחות הילד, וישנם מוצרים ורהיטים שיכולים לסייע כאן.

אולי בתור ילדים אנחנו לא זוכרים כבר עד כמה שמחנו כשגבהנו. אבל בתור הורים לילדים אנחנו לבטח יכולים להעיד על כמה אנחנו מאושרים מהשניה שבה אנחנו רואים שהילדים שלנו גדלים.

התפתחות הילדים מגיעה במגוון של מובנים, בין אם זה באופי, ברמה הפיזית ובין אם זה כשהם פשוט יום אחד נראים לנו פתאום אנשים. אנשים קטנים, אבל אנשים לכל דבר.

מד גובה לחדר הילדים – כאן מדברים על איכות

תוספת מתוקה ביותר לחדר הילדים הוא מד גובה לילדים מעץ מבית Tpop. לא מדובר בעוד מוצר, רהיט או אקססוריז לילדים שיצבור אבק או יתפוס מקום. אלא במד גובה מעוצב בצורה מקורית, שמחה, המתעד ועוקב אחר התפתחות וגדילת הילדים.

מדי הגובה שלנו מודפסים על קנבס עמיד ואיכותי ומותאמים באופן מושלם לתלייה בחדר הילדים. המד בטיחותי, איכותי  ומחובר לעץ עמיד ובעל חוט לתלייה נוחה.

באתר של Tpop תוכלו למצוא מגוון של מדי גובה להם עיצובים מקוריים בצבעים ססגוניים, או צבעים רכים. לבחירתכם כמובן.

מד גובה לחדר ילדים תוכלו להתאים למגוון של עיצובים שונים לצבעי קיר ולריהוט מעוצב. וגם, כמובן, אפשר להשלים אותו עם תעודות לידה מעוצבות של Tpop שניתן להזמין באופן אישי. ושאר מגוון של תמונות לחדר הילדים, איורים אישיים, ועוד מגוון של מוצרים משלימים.

מד גובה לילדים מעץ

מד גובה לילדים ומדבקות קיר לחדר ילדים – סדרת איתמר

תעודת לידה מעוצבת ותמונה חדר ילדים - סדרת איתמר

תעודת לידה מעוצבת ותמונת אות לחדר ילדים – סדרת איתמר

למידע נוסף בקרו בעמוד האינסטגרם שלנו