ואזות Tpop בסיטונאות
ואזה מזכוכית TPOP

מאז ומעולם עיצוב חנות, אולם אירועים או בית עסק היה אתגר מעניין שכולם אהבו לעסוק בו, אך גם הבינו את הקושי שיש בתהליך זה.

כיום, יש הרבה יותר אופציות גיוון ממה שבעבר ובקלות אפשר להפוך כל חלל למעניין יותר ומעוצב מודרנית החל משילוב של מסגרות לתמונות, תמונות בעצמן ייחודיות, צילומים, פרחים מיובשים באגרטל ואפילו ואזות בסיטונאות איכותיות שמרגיש כאילו שיצאו הרגע מתערוכה יוקרתית.

למעבר לעמוד רכישה לחצו כאן

לשאלות  שלחו לנו הודעת וואטסאפ 

אגרטל מעוצב איטליה

למעשה, הכל עניין של נגיעה עיצובית, טעם וגם הכישרון לשלב בין כל האלמנטים באופן הרמוני. ואנחנו יודעים שזה בדיוק מה שאם צריכים ממש עכשיו.

ואזות בסיטונאות – הפתרון שלכם לעיצוב מושלם

היכולת לבצע עיצוב פנים ובמגוון הסגנונות הקיימים כיום מאפשרת שילוב הרמוני של עיצוב הבית

את כל אלו תוכלו גם להתאים כמובן אל העיצוב והסגנון של הבית בין אם צבע הקירות, ובין אם סגנון הריהוט. בחירת אגרטל לסלון היא לא בחירה שקל לעשות אותה, וכשצריך להתאים אותה גם אל סגנון הבית אפשר לבחור אגרטל מעוצב בהקפדה על כמה פרמטרים.

אגרטל מעוצב צרפת

כשאנחנו מדברים על עיצוב מודרני אנחנו למעשה מדברים על עיצוב באמצעות אגרטלים בסיטונאות המאפשרים לנו לעצב גם ברמה יוקרתית, וגם בעלויות איכותיות שלא מכניסות אותנו להוצאות בעייתיות.

איך בוחרים את האגרטל המושלם

בחירת אגרטלים המתאימים לסגנון החנות, בית העסק או אולם האירועים שלכם אפשר לבחור באמצעות מספר פרמטרים חשובים:

  • יציבות

אגרטלים וכמובן גם ואזות זכוכית בסיטונאות צריכים להיות יציבים. הם יכולים להיות קטנים, בינוניים, וגם גדולים אך רצוי שיהיו יציבים. אם הקטנים עליהם להיות נמוכים, אם הם גדולים עליהם להיות גבוהים. הסיבה לכך היא כי כאשר אנחנו מניחים בהם פרחים עליהם שלא להתהפך בגלל כובד המשקל.

  • סוג האגרטל

אגרטל שהינו דק ועדין יתאים לפרחים שאינם מאסיביים, או למעט פרחים. אפשר גם לעצב בו פרח אחד בלבד. אגרטל גדול ומאסיבי יתאים לזרי פרחים גדולים וכבדים.

  • צבעי הואזות

צבעי האגרטלים הם למעשה הסיום המושלם לעיצוב הבית. התחשבו גם בעיצוב הבית הכללי, בחרו אגרטל צבעוני בצבעים ייחודיים כדי לשבור את העיצוב הסולידי או בחרו אגרטלים בצבעים סולידיים כדי לשלב בעיצוב בצורה הרמונית.

אילו סוגי ואזות קיימים והיכן יכולים להשתלב?

  • אגרטל מעוצב קולקציית איטליה 

אגרטל מעוצב בסגנון קלאסי עדין ואיכותי, מעניק אווירה כה ונעימה. ישתלב באופן מדהים במשרד, או בכל חנות ובית עסק.

  • אגרטל מעוצב קולקציית דנמרק

עיצוב מושלם ומתוק במיוחד של אגרטל שמעניק אווירה מודרנית וחדשנית למשרד שלכם. מתאים גם לחדרי ישיבות, חדרי המתנה או פינות קפה.

  • אגרטל מעוצב קולקציית ספרד

עיצוב פשוט וקלאסי לעיצוב חלל המשרד, אפשר לפזר בתוכו פרחים יבשים, או להכניס פרח בודד וייחודי, יבש או טרי.

  • אגרטל מעוצב קולקציית צרפת

עיצוב מושלם וקלאסי למשרדים בהם ישנם צבעים חדים ומודרניים. הצבעוניות הנפלאה עם האגרטל השקוף מאפשרים קו עיצובי נקי שמשתלב נהדר עם מגוון של עיצובים וסגנונות.

איך לבחור נכון?

בבחירה של עיצובים המתאימים לכם אין באמת נכון או לא נכון, יש את העיצוב שמתאים לכם באופן אישי. ממש כמו שאתם מתאימים לעצמכם בושם, בגד או קונים ספרים שאתם אוהבים, גם כאן מומלץ פשוט לזרום עם הטעם שלכם.

אם יש לכם יכולת לעצב בעצמכם, ואתם בעלי נגיעה עיצובית זאת או אחרת אל תהססו להשתמש בכישרון שלכם. אך אם אתם פחות בעניין, אל תהססו לפנות אל אנשי המקצוע הרלוונטיים להתייעץ, לקבל טיפים, לקבל אינדיקציה על מה יכול להתאים לכם ומה לא.

לפעמים אנשים מבחוץ העוסקים בתחומים האלו יכולים לסייע לנו הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים כי הם רואים דברים אחרת, מחוץ לקופסא.

אגרטל מעוצב צרפת

בסופו של דבר, אתם בסך הכל מעוניינים בחלל מעוצב איכותי, נעים, פסטורלי שיכניס את האווירה הנכונה לבית העסק. בין אם זוהי חנות, בין אם זהו עסק המעניק שירות ובין אם זהו משרד גדול או משרד קטן.

עיצוב באמצעות ואזות בסיטונאות מתאים לא רק לבעלי עסקים אם כי גם לבעלי בתים המעוניינים להכניס אווירה אחרת. וזה מה שהופך את עולם העיצוב לכל כך מוצלח, הדינמיות והמרקם האנושי שיוצר את כל הטוב הזה.

למעבר לעמוד רכישה לחצו כאן

לשאלות  שלחו לנו הודעת וואטסאפ